Liz minerálny extra Solsel 10kg

Liz minerálny extra Solsel 10kg

Minerálne lizy extra 1/3 SOLSEL® sú vhodné predovšetkým pre zvieratá, ktoré majú pre svojich majiteľov veľký hospodársky význam. Mladý dobytok vo fáze rastu, laktujúce kravy, športové kone alebo pasúce sa zvieratá v určitých oblastiach (napr. na horských pasienkoch) sú kvôli veľkej výkonnosti alebo prostredia, ktoré je chudobné na minerály, ohrozená nedostatkom stopových prvkov. Minerálny liz extra 1/3 SOLSEL®bol vyvinutý z hľadiska výživy a uľahčuje kŕmenie, pretože pokrýva 1/3 dennej potreby dôležitých stopových prvkov, ako je zinok, mangán, železo, jód, kobalt, meď a selén. Najvyššie odporúčané hodnoty je tak možné spoľahlivo dodržať.

Vysoký výkon znamená aj pre zvieratá: vysokú spotrebu minerálov. Mimoriadny hospodársky význam zvierat vo výkrme, mliekárstvo alebo športu si preto vyžaduje spoľahlivý a dostatočný prísun minerálov.

Minerálne lizy extra 1/3 SOLSEL® sa vyrábajú špeciálnou metódou lisovania z čistej kamennej soli alebo soli získané zo soľanky. Odolnosť lizov je výsledkom celého radu pokusov a nepretržitých skúšok tvrdosti. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a zaručujú aj rovnomerný príjem zo strany zvierat.

Certifikácia GMP +
Certifikácia QS
Použiteľné v ekologickom poľnohospodárstve (len lizy z kamennej soli)
Pokrýva 1/3 dennej potreby esenciálnych stopových prvkov

Čistá hmotnosť 10 kg

Prepravná hmotnosť 10,5 kg. (vrátane baliaceho materiálu)

  • Produkt kód: 90076
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6.80€
  • Bez dane: 5.67€